Anasayfa / Beslenme Diyet / Ankara Diyetisyen Seçeneklerimiz
Ankara Diyetisyen Seçeneklerimiz diyet zayif 660x330

Ankara Diyetisyen Seçeneklerimiz

Diyetisyenlik Hizmetlerimiz

Derya Şahin önderliğinde kurulan firmamız Ankara diyetisyen alanında birçok faaliyet göstermektedir. Beslenmeye dair her şey hakkında doğru bir şekilde bilgilenmek ve en sağlıklı bir şekilde beslenme alanında ilerlemek isteyen herkesi firmamıza bekliyoruz. Kanserde beslenme konusunda en ihtimamlı bilgilerin sizlere sunulduğu firmamızın ışığında kanserle mücadelede ve kansere karşı yer alabilecek tüm beslenme türlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Bunun dışında Ankara diyetisyen hizmetlerimizin içerisinde besin zehirlenmeleri konusu da yer almaktadır Besin zehirlenmelerine karşı neler yapılmalı, neler yenmeli gibi ana konu başlıkları altında eğitici programlar sunmaktayız. Kilo verme diyetlerimiz olduğu gibi kilo alma diyetlerimiz de ek programlarımız içerisinde bulunuyor. İstediği kiloya çıkmak ya da inmek isteyen herkes sağlıklı bir şekilde zayıflamanın ve kilo almanın yollarını bizimle birlikte kat edebilir. Çocuk beslenmesi konusunda da anne babalara profesyonel olarak destek veriyor, gelişim aşamasındaki çocuklarının en sağlıklı ve en doğru şekilde beslenmeleri için onlara rehberlik ediyoruz. Sporcu beslenmesi konusunda da çeşitli çalışmalarımız var.

Aktif olarak spor yapan kişilerin protein, mineral ve yağ oranlarını ölçüp onların spordan önce ve spordan sonra en doğru şekilde beslenmeleri için programlar meydana getirmekteyiz. Deneyimli ve uzman kadromuzun rehberliğinde beslenmeye dair her şeyi firmamızda bulabilirsiniz. Ayrıca sunduğumuz hiçbir diyet genel geçer bir diyet türü değildir. Kişilere özel diyet programlarımız ile birlikte hem sağlıklı hem de estetik görüntülerin sözünü veriyoruz.

Kimi özel durumlar içerisinde yer alan kişiler için de bilinçli bir şekilde diyet yapmalarını salık veren özel programlarımız ve diyet listelerimiz mevcut. Yaşlılıkta beslenme konusunda da analiz raporlarımız ve tamamen gerçekçi bilimsel çalışmalarımız ile birlikte yanınızda yer almaya devam ediyoruz.

Diyet Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Bizimle sitemiz üzerinden ya da telefonla iletişime geçen kişileri için Ankara diyetisyen firması olarak danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Sunduğumuz programlar ve listeler ile birlikte sağlıklı bir geleceğe adım atmanız için yanınızda oluyoruz. Diyabet gibi çeşitli hastalıklarda nasıl bir diyet listesi izlenmesi gerektiğini de bizimle birlikte bulabilirsiniz. Ek seçenek olarak Ankara diyetisyen alanında zayıflama programları ve yemek tarifleri gibi konularda da hizmet veriyoruz.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

Basen Eriten Yiyecekler   

Kilo alırken ilk olarak basen ve göbek bölümü yağlanır.  Bu alandaki yağları gidermek için bazı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir