Anasayfa / Haber Magazin / Bilinen Bazı Büyü Çeşitleri
Bilinen Bazı Büyü Çeşitleri Buyu 2 660x330

Bilinen Bazı Büyü Çeşitleri

 

Büyü insan iradesini etki altına alan, çeşitli dualar, vefkler veya malzemeler kullanılarak alanında uzman, gerçek medyumlar tarafından yapılan bir ilim dalıdır. Büyüler kişilere özel olarak hazırlanır. Yani bir kişi için yapılan işlem veya büyü bir başkası için etkili olmaz. Kişilere özel etki etmesi için ise ebced hesabı yapılır ve kullanılır. Ebced hesabı kişilerin adı ve bazı özellikleri çeşitli şekillerde yazılarak bakılır. Eğer bu hesap doğru yapılmaz ise kesinlikle büyü etkili olmaz. Bu yüzden büyü yaptıracağınız zaman mutlaka gerçek ve deneyimli olan medyumlardan yardım alınız.

Büyülerin kısa süreli etkiye sahip, uzun süreli ve ömürlük etkiye sahip olanları vardır. Bu süre yardıma gelen kişini sorun ve sıkıntılarına, amaçlarına göre değişir. Aynı zamanda bazı büyüler sadece dua ve vefk ile hazırlanırken, bazıları ise at nalı, sabun, bakır levha büyüsü, çamaşır, kiriş ipi büyüsü, saç teli gibi malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Yapılacak olan büyünün türü ve içeriği ise yine yardım için gelen kişinin amaç, sorun ve isteklerine göre değişir. Aynı zamanda büyüyü yapan medyum hocaya göre de değişebilir.

Büyü çeşitlerinden biri olan at nalı büyüsü, bağlama büyüleri içinde yer alan bir büyü çeşididir. At nalı büyüsü adından da anlaşıldığı gibi at nalı kullanılarak yapılmaktadır. At nalı üzerine kişinin ebced hesabı çıkarılarak yazılır. Daha sonra ise çeşitli dualar okunur, tılsımlar yapılır. Daha etkili olabilmesi için ise at nalı üzerine nohut, fasulye eklenir. İşlem tamamlandıktan sonra ise yardım için gelen kişiye teslim edilir.

Bağlama büyüleri arasında yer alan at nalı büyüsü eğer gerçek medyum tarafından yapılırsa kısa süre içinde etkisini gösterir. Eşinden, sevgilisinden çeşitli nedenlerden dolayı ayrı olan, arasında soğukluk ve anlaşmazlık bulunan kişiler uzman ve gerçek medyumlardan yardım alarak etkili at nalı büyüsü yaptırabilir. Yapılan büyü neticesinde sevgiliniz veya eşiniz size sonsuz bir aşk ve muhabbet ile bağlanır. Ayrı iseniz geri döner.

Medyum Aslan Hoca alanında oldukça başarılı olan bir medyumdur. Aslanhoca.com üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Bağlama büyüleri, at nalı büyüsünde de oldukça başarılıdır

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

Renk Seçiminizin Ruh Halinizi Etkilediğini Biliyor Musunuz? renk 310x165

Renk Seçiminizin Ruh Halinizi Etkilediğini Biliyor Musunuz?

Üzerinize giydiğiniz rengin size neler hissettirdiğine, yataktan kalktığınızda nasıl bir ruh haliyle kalktığınıza hiç dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir