Anasayfa / Sağlık / Doktor terliği
Doktor terliği IMG 20180316 WA0004 601x330

Doktor terliği

Günümüz şartlarında uzun çalışma saatleri ayakta durma süresini uzatmakta bu durum ayağa uygulanan baskıyı arttırmaktadır. Çalışma saatleri uzadıkça günün ilerleyen saatlerinde performans düşüşleri yaşanmakta ve buda verimimizi düşürmektedir. Bu durum ayağınıza giydiğiniz terlik veya ayakkabıların kalitesine gerekli özenin gösterilmesi önemini daha da arttırmaktadır. Sağlığınız için giyeceğiniz terliklerin ortopedik, rahat, konforlu ve hijyenik olması gerekmektedir.

Halk arasında hemşire terliği veya doktor terliği olarak bilinen sabo terlikleri sayesinde yaşam kaliteniz artacak, uzun çalışma saatlerinizi, gece nöbetlerinizi daha güzel geçirmenizi sağlayacaksınız. Genellikle bayan doktorların ve hemşirelerin tercih ettiği sabo terliklerde ortopedik, yüksek topuk ve dolgu topuk seçenekleri var iken doktorların ve hemşirelerin tercih ettiği sabo terliklerde konfor ve rahatlık aranmaktadır.

Hakiki deriden üretilen sabo terlikleri ortopedik anti bakteriyel iç tabana sahip olup ısıya karşı dayanıklıdır. Sabo terlikleri sizi kışın üşümekten yazın ise terlemekten korur. Sağlık sektöründe yaygın olarak kullanılan sabo terliklerinin hijyenik ve steril olması en büyük özelliğidir. Unutmayın sizin canınızı emanet ettiğiniz doktorlar, hemşireler, hemşireler ve diğer sağlık çalışanlarının ayak ve beden sağlığı sabo terliklere emanettir. Genellikle sağlık sektöründe çalışanların tercih ettiği sabo terliklerini uzun süre ayakta kalan tüm çalışanlara tavsiye ediyoruz.

Sabo terlik alın ayağınızda rahat olsun bedeninizde…

Doktor terliği IMG 20180316 WA0004

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

Panik Atak İlaç Tedavisi panik atak temsili 310x165

Panik Atak İlaç Tedavisi

Panik atak hastalığı olarak bilinen panik bozukluklar toplumda her 60-70 kişide bir görülmektedir. Atakların seyri ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir