Anasayfa / Haber Magazin / Giyinme Odaları İle Daha Kolay Yaşam
Giyinme Odaları İle Daha Kolay Yaşam giyinme 562x330

Giyinme Odaları İle Daha Kolay Yaşam

 

Evlerdeki yatak odaları kıyafet dolapları nedeni ile en sık dağılan noktalardır. Ayrıca davetsiz misafirlerinizin sizleri ziyarete gelmesi belki bu durum nedeni ile işkenceye dönüşebilir. Yatak odasında, oturma odasında ya da evin alakasız bir başka odasında çıkagelen kıyafetler oldukça dağınık bir görüntü oluşturur. Aslında bu durumun nedeni soyunmak ve giyinmek için oluşturulmuş bir alanın olmamasıdır.

İşe giderken ya da işten geldiğinizde genellikle giyinme dolabının bulunduğu noktada kıyafetler değiştirilir. Bu dolap da genellikle yatak odasında bulunmaktadır. Ancak yatak odasındaki küçücük bir alanda kıyafet değiştirmek oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Giyinme odaları aslında tam da bu noktada devreye giriyor. Yalnızca kıyafetler için ayrılmış bu odada kıyafet değiştirmek artık hem eğlenceli, hem de kolay.

Odanız Podyum Olabilir

Hanımlar için kıyafet seçmek son derece hassas bir konudur. Çünkü kendilerine yakışan kıyafetleri bulabilmeleri için öncelikle denemeleri gerekmektedir. Bu durumda giysi dolabının bulunduğu odayı bir süre kullanım dışı olmasına neden olur. Ancak bir giyinme odasına sahip olmanız özgürce bu odayı podyuma çevirebilmenizi sağlayacaktır.

Giyinme odası genellikle evlerin kullanılmayan odalarına kurulur. Kıyafet dolapları odanın büyüklüğüne gire hazırlanır ve her nokta kullanılmış olur. Ayrıca büyük ve geniş aynalar da sizlerin çok daha kolay ve şık kıyafetler seçebilmenizi sağlar. Yalnızca kıyafetlerinizi değiştirebilmeniz için hazırlanan bu odalar aynı zamanda evlerdeki dağınıklığından önlenmesini sağlayacaktır.

Hoş ve Estetik Dizaynlar

Giyinme odalarına ilişkin yıllardır evlerinize hizmet getirmekteyiz. Evlerinizde bulunan en küçük odaların bile harika birer giyinme odasına dönüşmesini sağlıyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte gelerek ölçüler alıyor ve en küçük noktaları bile değerlendiriyoruz. Böylelikle sizlere ayakkabılarınızı ya da çantalarınızı koyabileceğiniz küçük alanlar da oluşturabiliyoruz.

Kıyafetler için oda fikriniz aslında evdeki diğer odaların da düzenini sağlayacaktır. Çünkü giyinme odalarının varlığı kıyafet değiştirmeye özel yerlerin olduğunu bilinçaltına yerleştirir. Böylelikle hem siz, hem de evinizde bulunan diğer kişiler kıyafet değiştirmek için yalnızca bu odaları kullanır. Böylelikle ortalıktan kirli çorap ve çamaşırları toplamak zorunda kalmazsınız.

Evde Düzen ve Tertip Hakim Olur

Kıyafet odaları olan evlerin en büyük avantajı düzenden yana kaygısının olmamasıdır. Çünkü bu odalar en büyük dağınıklığı oluşturan kıyafet, ayakkabı ve çanta gibi eşyaların düzenli bir şekilde saklanmasına yardımcı olur.

Bizler giyinme odalarına ilişkin kapsamlı bir hizmet sunmaktayız. İster villada yaşayın, ister klasik bir dairede. Bulunduğunuz eve ilişkin bir giyinme odası talep ediyorsanız hemen bizler ile iletişime geçin. Bizler kullandığımız kaliteli malzeme ve uyguladığımız birinci sınıf işçilik sayesinde evlerinize harika giyinme odaları hazırlıyoruz. Kıyafet değiştirmek ve seçmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Ayrıca çok raflı dolaplar sayesinde artık kıyafetlerinizin dağınıklığından endişelenmenize gerek kalmayacak.

Kaynak: https://www.land.com.tr/hizmetler/giyinme-odasi

 

 

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

Renk Seçiminizin Ruh Halinizi Etkilediğini Biliyor Musunuz? renk 310x165

Renk Seçiminizin Ruh Halinizi Etkilediğini Biliyor Musunuz?

Üzerinize giydiğiniz rengin size neler hissettirdiğine, yataktan kalktığınızda nasıl bir ruh haliyle kalktığınıza hiç dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir