Anasayfa / Dekorasyon / Halı Tercihi
halı tercihi Halı Tercihi hali modelleri

Halı Tercihi

Ev dekorasyonun olmazsa olmazlarından bir tanesi de halıdır. Halı dekorasyon açısından evin içersinde farklı bir hava meydana getirir. Evlerin şıklığını tamamlamada en önemli unsurlardan birisi olan halı tercih edilirken serilecek odadaki hakim renge ve mobilyaların detaylarına uygun olmalıdır. Her geçen yıl yeni ve farklı modellerle karşımıza çıkan halılar bu yılda kadınlara ev dekorasyonunda ilginç çözümler üretmeye devam ediyor. Oturma odası, mutfak, yatak odası, genç ve çocuk odası gibi evin her bölümüne farklı detayda kolaylıklar sunan halılar perde ile bütünlük sağlar. Ev dekorasyonunda her zaman önem taşıyan noktalardan bir tanesi de perdenin ve halının kombinasyonudur.

En önemli halı seçimi aslında oturma odasında geçerlidir. Netice de diğer bölümler için seçilecek kriterler belli olabilir. Oturma odanızda kullanacağınız mobilyaların modelleri halı ve perde uyumu ile adeta bütünleşmelidir. Aksi halde uyumsuz görüntü göz ambiyansını bozarak dağınık bir görüntü oluşturabilir. Oturma odasında kullandığınız aksesuarlar ve mobilya eklentileri fazla ise sade ve küçük ebatlardaki bir halı ile daha şık bir görüntü sergileyebilirsiniz.

English Home Farkıyla Patchwork Halılar

Son yıllara özellikle oturma odalarında patchwork halılar göze çarpmaya başladı. Daha çok açık renk kumaş koltuklarla yada deri koltuklarla harika ve kusursuz bir görünüm veren patchwork halılara oturma odası seçimlerinizde English Home farkıyla sahip olabilirsiniz. Her ailenin her çiftin yuvasına sıcaklık katan,samimiyetiyle geniş kitlelere kadar ulaşan ve country detaylarıyla müşterilerini kendine çeken English Home ürünlerini bulabilirsiniz.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

KIŞ BAHÇESİ İSTANBUL kis bahcesi istanbul 310x165

KIŞ BAHÇESİ İSTANBUL

Kimileri restoranlarını kışında değerlendirmek, kimisi terasını tüm mevsimlerde kullanabilmek, kimisi de ev ya da villasını ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir