Anasayfa / Dekorasyon / Kanvas tablolar
kanvas tablolar Kanvas tablolar tablom 655x330

Kanvas tablolar

Ev dekorasyonuna önem verenler bu konuda dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de duvarların renklerinin özenle  seçilmesi ve duvarların tamamıyla boş bırakılmamasıdır. Duvarlarınızda bu boşluğu birbirinden güzel kanvas tablolarla süsleyebilirsiniz.  En büyük özelliği çerçevesi olmaması ve  uygun tablo fiyatları ile  çok fazla şeçeneğe sahip olumasıdır.

Bu sıralar, iç  mekalar salon dekorasyonundan tutun yatak odasına kadar dileğiniz mekanlarda tercih edebileceğiniz görsel olarak evimnize dekroatif bir atmofer katacak.  Daha önceleri çerçeveli olarak kullandığımız yağlı boya tablo ve normal fotoğrafların yerini artık kanvas tablolar aldı diyebiliriz. Hem ucuz hemde çok fazla desen ve model seçeneği ile son yılların en sevilen ürünü oldu. Dilerseniz kendi istediğiniz fotoğrafıda istediğiniz ölçülerde  bastırıp duvarınıza tablo haline getirebilirsiniz.

Duruma göre çoklu sıralı tablo modellerini kendi zevkinize göre dekore edebilirsiniz. Mesela 3 ve 5 parça modeller uzun koridorlar için gerçekten çok hoş durmaktadır. Ledli kanvas tablolarda son zamanların fenomeni. Mesela spor eski bir otomobil farlarına yerleştirelen ledler veya fotoğrafın durmuna göre ugun ışıklandırmalar resme adeta gerçek görünüm sağlamaktadır. Farklı tasarımlar, yeni modellerde ürünler için online internet sitelerinden tablo satın alarak alışveriş yapmanın keyfini çıkartabileceğiniz çok sayıda kanvas tablolara ulaşabilirsiniz.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

KIŞ BAHÇESİ İSTANBUL kis bahcesi istanbul 310x165

KIŞ BAHÇESİ İSTANBUL

Kimileri restoranlarını kışında değerlendirmek, kimisi terasını tüm mevsimlerde kullanabilmek, kimisi de ev ya da villasını ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir