Anasayfa / Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

kadinvitrini.com sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen site ziyaretçimize aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

Herhangi bir şikayet ve önerinizi iletişim formumuzu kullanarak yada mail yoluyla [email protected] adresine iletmeniz halinde gerekli incelemeler hemen başlatılacaktır. Web sitemizde yer alan içerikler, o içeriğe uygun bağlantılar (link) sağlanmadan kopyalanamaz, alıntılanamaz, başka bir web sayfasında yayınlanamaz. Bu konuda görüşmeler için iletişim formumuzu kullanınız.

cazibeli.net , işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir. İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür sorun kullanıcıya aittir.