Anasayfa / Sağlık / Meme Büyütme Teknikleri
Meme Büyütme Teknikleri gogus buyutmek 660x330

Meme Büyütme Teknikleri

Meme estetiği alanında kullanılan bir yöntem olan göğüs büyütme, doğal yollarla olduğu kadar cerrahi işlemlerle de gerçekleştirilmektedir. Küçük, vücut kitle endeksi ile uyumsuz göğüsleri istenilen boyutlara taşıma konusunda oldukça etkili olan meme büyütme işleminde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur ise doğal görünümü yakalamaktır. Uygulanan cerrahi işlemlerde kullanılan silikon ve protez oldukça sağlamdır, kurumsal estetik merkezlerinde kullanılan ürünler FDA onaylıdır bu nedenle güvenli bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Etkili Göğüs Büyütme Teknikleri İçin Tıklayın

İzmir’de bulunan ve 2007 yılından bu yana meme büyütme, meme estetiği gibi alanlarda hizmet veren Myra Estetik, göğüs büyütme konusunda size kalıcı ve doğal çözümler sunmaktadır. Gerek fiyat konusunda gerekse de alt yapı bakımından oldukça başarılı işlere imza atan Myra Estetik Merkezi size hayalinizdeki göğüslere sahip olma konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Sadece dış görünüm açısından değil kadın sağlığı açısından da yaptırılması gereken bir işlem olan meme büyütme için Myra Estetiği tercih edebilirsiniz.
Myra Estetik Merkezi  Meme Büyütme Teknikleri logo

Kas, yağ ve süt kanallarından oluş göğüslerde yer çekimi ve genetik nedenlerden dolayı zaman içerisinde sarkmalar yaşanabilir. Doğum, emzirme dönemi ve yer çekimi gibi etkenlerde göğüslerin biçimsel olarak bozulmasına veya küçülmesine neden olmaktadır, göğüs küçülmesinin başlıca nedeni ise aşırı kilo kayıplarıdır.

Meme Büyütme işlemi cerrahi bir işlem olduğu için ağırlıklı olarak genel anestezi ile gerçekleşmektedir. Ortalama 3 ile 6 saat süren meme büyütme operasyonu daha önceden belirlenen boyuta gelebilmesi için göğüs ucu altından açılan kese içerisine konulan silikon ile gerçekleşmektedir. Kendi içerisinde bir çok farklı dala ayrılan meme büyütme ameliyatlarında en yaygın kullanım damla şeklindeki silikonların kullanımı ile gerçekleşir.

Meme büyütme operasyonlarında kullanılan silikon türlerini daha yakından incelemek için http://www.myraestetik.com/kadinlarin-en-cok-yaptirdigi-estetik-turu-meme-buyutme adresini inceleyebilirsiniz.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

Panik Atak İlaç Tedavisi panik atak temsili 310x165

Panik Atak İlaç Tedavisi

Panik atak hastalığı olarak bilinen panik bozukluklar toplumda her 60-70 kişide bir görülmektedir. Atakların seyri ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir