Anasayfa / Moda / Nike mı adidas mı alsam ?
Nike mı adidas mı alsam ? nike ayakkabi

Nike mı adidas mı alsam ?

 

Sporda nike günlük kullanımda adidasdır cevap zannımca. çünkü adidasın modelleri çoğu zaman daha güzeldir böyle kotun altına falan çok şık durur lakin nikelarlada ayrı bir rahat koşulur ama çoğu zaman estetikten uzaktır. yeni dizayn modelleri de çoğu zaman ucubik görünür. nike ayakkabı olarak airjordanla adidasda superstarla kulvarını belirlemiştir.

Futbol konusunda bundan 10 sene önce giymeyi bıraktığım ve aralıksız Nike giymemi sağlayan Adidas, yeni predator modeli ile bu unvanı geri almıştır. Adidas kramponda nike a göre daha iyidir, hem görünüş hem top oynanabilitesi olarak.

Converse yıllardır giydiğim artık kaç çift eskittiğimi bile hatırlamadığım biricik ayakkabılarımın üreticisi markadır.
Yeni reklam kampanyaları ile oluşturdukları temanın ayakkabı sıkıcıdır sneaker giyaslında converse’in bir yaşam tarzı olduğunu anlatmak üzere tasarlandığı nı olduğunu düşünüyorum. ergenliğimizden beri bu ayakkabıların hayatımızda olmasının nedeni rahatlığı, kendini dış dünyaya ifade edebilme kolaylığı vs. sağlaması. peki yıllardır giysek bile vazgeçmememizin sebebi ne diye sorduğumuz da benim verilebileceğim en güzel cevap, yarattığı algı. bu algıyı yaratabilen başka markalar da elbette var ama converse alışkanlığı çabuk vazgeçilebilecek bir şey değildir.

Geçen kış boğazlarımı üşüttüğümde arkadaşlarımın tavsiyesi ile aldığım harika bir şey. bez parçası bir şeyede benzemiyor ama takınca faydasını anlıyorsunz 3 günde boğazlarım iyileşti kurtuldum birde bu alet ile hersey yapabiliyorsunuz.Bu sitede uygun fiyata bireyler var bakın derim.

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

Tesettürlü elbise modelleri  Zarif Tesett  r 310x165

Tesettürlü elbise modelleri 

2018 Tesettür elbise modellerini sizler için derleyip en güzel ve ilgi çeken modellerini siz değerli ziyaretçilerimizin ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir