Anasayfa / Beslenme Diyet / Slimfit ile Fit Bir Vücuda Kavuşun

Slimfit ile Fit Bir Vücuda Kavuşun

Slimfit ile Fit Bir Vücuda Kavuşun kilo vermek 300x200

Slimfit enerjisi azaltılmış bir besindir ve zayıflamak isteyenler için oldukça etkilidir. Sağlığa zararlı zayıflama ilaçları ya da pahalı spor salonları yerine bu ürünü kullanabilirsiniz. Sağlık bakanlığından onaylı ve denetimli bir şekilde üretilen ürün olması sayesinde son derece güvenilirdir.

Zayıflama ürünü olduğu için kalorisi düşük bir besindir. Ancak içeriğinde yetişkin bir insanın ihtiyacı olan besin değerleri bulunur. Böylece aç kalmadan zayıflarsınız. Aynı zamanda fazla kalori almaktan kaçınır ve her gün sınırlı kalori alımı ile kısa sürede formunuza kavuşursunuz.

Slimfit Nasıl Kullanılır?

Slimfit toz halinde bir gıdadır. Her öğün için özel küçük paketlerde satılır. Bir paket 23 gramdır. Bir paket besini 300 ml yarım yağlı süt ya da yoğurtla karıştırarak tüketebilirsiniz. Slimfitin içilirken kalsiyumla birleşmesi bile sağlıklı bir ürün olduğunu gösterir. Çünkü süt zaten tokluk yapan bir üründür. Gerekli diğer besin öğeleri de slimfit içinde olduğu için tek bir gıda ile ihtiyacınız olan tüm besini alabilirsiniz.

Slimfit kullanırken iki gün başlangıç evresi uyguladıktan sonra devam evresine geçebilirsiniz. İki gün boyunca 3 saatte bir olmak üzere günde 5 tane slimfit tüketebilirsiniz. Bu iki gün boyunca bunun dışında bir ürün tüketmemeye özen gösterin. Böylece gıdanın vücudunuzda herhangi bir yan etki ya da alerjiye sebep olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Şu ana kadar hiçbir yan etki tespit edilememiş ve bu konuda şikayet de gelmemiştir. Gluten intoleransı olan kişiler de güvenle kullanabilirler.

Devam evresinde ise iki öğün slimfit ve bir öğün yemek tüketebilirsiniz. Akşam yemeğinde slimfit tüketmeniz önerilir. Ara öğünlerde şekersiz olmak kaydıyla çay, kahve, maden suyu, ayran gibi içecekler tüketilebilir.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Slimfit ürünü bir kutuda 30 adet bulunur. İki kutu bir aylık kullanım için yeterli olacaktır. Kutu içinde her öğün için paketler bulunur. Yani sizin ölçülerle uğraşmanıza gerek yoktur, paketler öğünlüktür.

Slimfit Hindistan cevizi, karamel, vanilya, çikolata, kavun, muz, damla çikolata gibi aromalara sahiptir. Bunlardan sevdiğinizi seçebilirsiniz. Dilerseniz de karışık paket alarak tüm lezzetleri deneyebilirsiniz.

Slimfit siparişi verirken havale/eft ya da kredi kartı ile ödeme seçenekleriniz vardır. Size uygun olan yöntemleri tercih edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Slimfit kullanımı şu an Amerika’da zayıflama amaçlı ürünlerin başında gelir. Ürün ülkemizde satışa girmesi ile yoğun ilgi görmüştür. Şimdiye kadar kullanıcılardan olumsuz yorum gelmemiş ve memnuniyetler dile getirilmiştir.

 

 

Hakkında: volkan senemoglu

İlginizi Çekebilir

Basen Eriten Yiyecekler   

Kilo alırken ilk olarak basen ve göbek bölümü yağlanır.  Bu alandaki yağları gidermek için bazı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir