Anasayfa / Dekorasyon / Zebra Perde Modelleri
Zebra Perde Modelleri zebra perde 660x330

Zebra Perde Modelleri

 

Stor perdelerle karıştırılmasıyla bilinen zebra perde modelleri ev dekorasyonu konusunda “kafa yoranların” severek tercih ettiği perde alternatifleridir. Pratik kullanımı ile de popüler bir seçim olmuştur. Farklı kalınlıklara sahip kumaşlar enine şeritler halinde birleştirilerek zebra perdeler oluşturuluyor. Perdeye montajı yapılan mekanizmalar, perdede şeritler halinde bulunan ince kumaşları yan yana getirir. Zebra perdeler, gündüz tül perde görünümü, gece de kalın perde görünümü ile son derece fonksiyonel bir seçim haline gelmiştir. Zarif ve modern bir görünüm arz eden zebra perdeler düz modeller, benekli, gradeli, geometrik çizgili, ekoseli gibi çeşit çeşit desene sahiptir. Çocuk ve bebek odalarına da uyan modeller vardır.

Şık ve Modern Zebra Perdeler

Perde “bitimleri” bu konuda seçim yapacak herkesin dikkat etmesi gereken bir unsurdur. Düz bitimler pek tercih edilmezken, dilimli bitimli zebra perde veya ucu boncuklu – püsküllü modeller farklı dekorasyon alternatifleridir. Geniş fiyat aralıklarının bulunduğu zebra perdeler m2 fiyatları ile her bütçeye hitap edebilen seçeneklere sahiptir. Zebra perdelere gece – gündüz perdeleri ya da ikisi bir arada gibi isimler de takılmaktadır. Stor perdelerle de karıştırılmakta olup, güneşlik ve tül yerine geçen tek perde alınıyor gibi düşünülebilir. Zebra perdeler ışık kontrolü de sağladığından doğru bir seçim olmaktadır. Perdenin bitim detayları fiyatları belirleyen temel unsurlar arasında gelmektedir.

https://www.perdesiparisi.com

Hakkında: admin

İlginizi Çekebilir

KIŞ BAHÇESİ İSTANBUL kis bahcesi istanbul 310x165

KIŞ BAHÇESİ İSTANBUL

Kimileri restoranlarını kışında değerlendirmek, kimisi terasını tüm mevsimlerde kullanabilmek, kimisi de ev ya da villasını ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir